ורדה ממליצה

אתרים ואפליקציות שיוכלו לסייע לכם במהלך החופשה:

 • bitemojo האפליקציה זמינה במכשירי IOS ואנדרואיד
  תחום: סיורים קולינריים
  האתר/האפליקציה מציע מסע עירוני־קולינרי, באמצעות המחשב או הסמרטפון, של טעימות בחמישה יעדים: ברלין, רומא, ברצלונה, תל אביב וירושלים (בקרוב לונדון), ללא מדריך או קבוצה. נרשמים לאתר/אפליקציה בוחרים אזור בעיר ואת סוג הסיור ואורכו מתוך כמה מסלולים אפשריים. הסיורים נמשכים בין שעתיים וחצי לארבע שעות, ומוצעים בעלות של 100–120 שקל לסיור.
  שפה: אנגלית, עברית וגרמנית

 • GivingWay

  תחום: תיירות התנדבותית
  המיזם מציע למטייל לצאת למסע עם משמעות, והוא חלק מתחום שצובר תאוצה בשם תיירות חווייתית. מתאים לנוסעים המחפשים לחוות את המקום אליו הם מגיעים באופן האותנטי ביותר. המהות של תיירות חווייתית היא להכיר מקרוב את האוכלוסייה המקומית ובחלק מהמקרים גם לסייע לה.
  לאחר רישום קצר לאתר, הנוסע מציין את האזור שבו הוא מעוניין להתנדב, את תחום ההתנדבות ומספר ימי ההתנדבות. בהתאם לבחירותיו מופיעה רשימה של מקומות אפשריים להתנדבות עם פירוט הכולל, מידע לגבי המקום והפעילות, באיזה חודשים נדרשים מתנדבים ולכמה זמן, האם יסופק מקום לינה ומזון ועוד. ניתן גם לקרוא חוויות של מתנדבים, שכבר היו במקום.
  שפה: אנגלית

 • SeeVooV

  תחום: תכנון טיול
  האתר מציע פלטפורמה לתכנון טיולים שלא משתמשת במלל, אלא מציגה את המקומות באמצעות סרטוני יוטיוב.
  נכנסים לאתר, בוחרים את היעד המבוקש ואת סוג הטיול הרצוי והאתר יעלה מגוון של סרטוני וידיאו שמציגים את המקומות הרלוונטיים, כרגע עם מספר מקומות מוגבל. לגבי כל אחד מהאתרים יופיע טקסט קצר עם חוות דעת של גולשים שביקרו במקום, מיקומו בעיר, ומשך הביקור המשוער.
  האתר מציע גם אפשרות להזמין דרכו כרטיסי טיסה וחדרי בתי מלון.

 • Travel Maker

  אפליקציה Travel Maker - Trip Different זמינה באנדרואיד
  תחום: חיבור למטיילים בעולם
  האפליקציה מציעה לנרשמים לחבור למטיילים אחרים, ולחפש חבר לארוחת ערב או שותף לטרק שהוא מעוניין לצאת אליו - לפני או אחרי הזמנת כרטיס הטיסה.
  באפליקציה ניתן לבצע סינון ולחפש שותפים לפי היעד, גיל המטייל ותחומי עניין. לאחר הסינון הראשוני תופיע רשימה של מטיילים שעמם אפשר לנהל צ'אט ולצאת יחד לחוויה, מסע או טיול.